Вента Лаб на форумі Grain Storage Forum 17.02.2023

Група компаній «Вента Лаб», в якості спеціального партнера, взяла участь у черговому представницькому аграрному форумі «Grain Storage Forum ELEVATOR-2022», який пройшов 17 лютого 2023 року в місті Київ.

Подія об’єднала представників влади, бізнесу (елеватористів, переробників зерна, виробників комбікормів, постачальників, будівельників, логістів, трейдерів тощо) для обговорення актуальних проблем та можливостей роботи галузей зберігання, переробки, трейдингу та логістики зерна у період воєнного стану.

Захід розпочався з діалогу Української зернової асоціації з Олександром Гайду — головою комітету ВРУ з питань аграрної і земельної політики. 

Далі адженду форуму розділили на дискусійні панелі, де пропонувалися рішення нагальних проблем, з якими продовжує стикатися аграрно-промисловий комплекс в умовах російської військової агресії проти України.

 Особливу увагу гості приділили наступним дискусійним панелям:

  • «Торгівля та експорт»;

  • «Грабіж як воєнний злочин: збір доказів, шляхи притягнення до відповідальності та компенсаційні механізми»;

  • «Зберігання зерна. Проблеми та можливості розвитку в період війни та повоєнного часу»;

  • «Енергоефективність та енергобезпека. Зелена енергетика, один з головних трендів».

Не дивлячись на широкомасштабне вторгнення, «Вента Лаб» продовжує працювати, займаючись реалізацією лабораторного обладнання, випуском власних приладів та сервісним обслуговуванням. 

В рамках форуму була організована виставка Grain Storage Expo, на якій Володимир Петрович Арнаут та Олеся Петрівна Лібуцька представили високотехнологічні лабораторні прилади для виробників та переробників аграрної продукції:

*- прилад для вимірювання числа падіння GrainX від «Вента Лаб» пройшов сертифікацію ДП «Укрметртестстандарт» та знаходиться в Державному реєстрі затверджених типів ЗВТ (№ UA.TR.001 60-21 від 11.06.2021). 

«Вента Лаб» у форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2022 1

«Вента Лаб» у форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2022 2

«Вента Лаб» у форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2022 3

«Вента Лаб» у форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2022 4

За додатковою інформацією, щодо лабораторного обладнання та приладів для контролю, звертайтеся до спеціалістів компанії «Вента Лаб»!