Для того, щоб бути завжди у тренді, успішно розвиватися в агропромисловій сфері, слід слідкувати за всіма новинками та інноваційними рішеннями, які представляють провідні світові та вітчизняні виробники на спеціалізованих профільних виставках. Підтвердженням цього є VII міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки «AgroExpo 2019», яка відбулася з 25 по 28 вересня.

У ній взяли участь 585 компаній-експонентів та близько 500 учасників Покровського ярмарку. Виставкова площа комплексу має рекордні для України розміри та становить 125 000 м². «AgroExpo 2019» - наймасштабніша міжнародна виставка, яка є безпомилковим індикатором стану та розвитку індустрії нашої країни, невичерпне джерело сучасних тенденцій, технологій, трендів та ідей для облаштування аграрного сектору.

За три дні виставку відвідали 41 394 особи (1-й день – 14019, 2-й день – 15548, 3-й день – 11827 осіб). Для порівняння: кількість відвідувачів за всі чотири дні виставки минулого року склала 35 000 осіб. Така подія, ясна річ, ми пропустити просто не могли. До того ж, нам вдалося поспілкуватися з організатором виставки Штутманом Павлом Леонідовичем. Хочемо висловити подяку за привітний прийом, підготовку та організацію цього заходу.

Агроэкспо 2019

Штутман Павло Леонідович та Арнаут Володимир Петрович

Як завжди, на виставці було представлено колосальну кількість агропромислового обладнання. Велику увагу привернули відвідувачів наші вологоміри Wile, електропастухи Olli, метеостанції Davis, діагностичні системи ґрунту та багато іншого. Крім цього, наш стенд відвідав офіційний представник компанії Farmcomp (Фінляндія) - Павло Мулло, який провів з нами два дні, безпосередньо презентуючи модельний ряд експрес-вологомірів Wile, включаючи вологоміри зерна, сіна та силосу.

агроэкспо 2019

З права на ліво, на фото розташовані, голова правління групи компаній ТОВ «Вента Лаб» - Арнаут Володимир Петрович, представник компанії Farmcomp (Фінляндія) - Павло Мулло, директор ТОВ «Вента Лаб Агро» - Лібуцька Олеся Петрівна та наш сервісний інженер - Давтян Мікаел Варданович.

Ми відобразили цю подію та відібрали для Вас одні з найцікавіших кадрів з виставки. Ті, хто був на виставці, згадають, як це було, а ті, хто не зміг на неї потрапити – подивляться, на якому рівні зараз знаходиться агропромисловий ринок України, а також, що пропонують сьогодні торгові компанії та виробники.

агроэкспо 2019
приборы
приборы wile

Дані статистики за матеріалами «AgroExpo 2019».