вента лаб агроекспо 2021З 29 вересня по 2 жовтня 2021 року компанія Вента Лаб взяла участь в ІХ Міжнародній агропромисловій ви­ставці з польовою демонстрацією техніки «АгроЕкспо 2021». За традицією, подія відбувалася в Кропивницькому.

На платформі були присутні 512 компаній-експонентів та близько 500 учасників «Покровського ярмарку». Були показані понад 250 експонатів, з демонстрацією техніки і технологій. Ми вже 5 рік поспіль є активним учасником виставки «АгроЕкспо».

AGROEXPO – найбільша виставка в Україні, та одна з 10 найбільших в Європі. Виставкова площа комплексу мала рекордні для України розміри 125 000 кв.м. Це єдиний в країні агропромисловий форум, що надає унікальний шанс вітчизняним аграрям ознайомитися з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК.

Кожного дня на спеціалізованому полігоні площею 6 га проходили демонстраційні покази сільськогосподарських агрегатів в роботі.

Вже традиційно на виставці була представ­лена широка ділова програма – низка панель­них дискусій, семінарів та конференцій, серед яких аграрний форум «Перший квартал функціо­нування прозорого ринку землі – висновки та майбутні перспективи» Міністерства аграрної політики та продовольства України, конферен­ція «Ефективне свинарство», конференція «Інно­ваційні рішення в агротехнології» та інші.

На стенді Вента Лаб було представлено ви­сокоякісне обладнання від кращих світових виробників:

Вологоміри Wile

Рефрактометри Atago

PH-метри Horiba

Мінікомбайн-пробовідбірник Minibatt

Аналізатори вологості A&D

Метеостанция Davis

Електропастухи Olli

А також наші власні розробки

Цього року виставка зібрала велику кількість відвідувачів. Були раді зустрічам як з постійними, так і знайомству з новими клієнтами, колегами, обміну контактами і взаєморозуміння. Так само на місці нашого стенду, працювали фахівці сервісного відділу. Надані послуги та консультації з калібрування приладів, для клієнтів, були надані нашими фахівцями вчасно. Три активних дня виставки Агроекспо пролетіли швидко, позитивно, а головне - продуктивно!

Втомлені але щасливі ми їдемо додому, для того щоб в наступному році знову зустрітися з Вами!