Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Обладнання для фармацевтичної лабораторії

Список обладнання для фармацевтичної промисловості

Фармацевтична лабораторія відіграє важливу роль у розвитку медичної науки, технологій та інновацій, що призводить до створення нових і більш ефективних методів лікування та діагностики захворювань.

обладнання для фармацевтикиОсновний список приладів включає:

 • Автоматичні рефрактометри для контролю якості сировини і готової продукції.

 • Дистилятори значно впливають на процес підготовки лабораторних реагентів, приготування ін'єкційних розчинів.

 • Кліматичні камери для створення контрольованих кліматичних умов усередині закритого простору.

 • Кондуктометри для контролю якості та аналізу різних розчинів, таких як розчини лікарських препаратів, водні екстракти, розчини для ін'єкцій.

 • Хроматографи для аналізу та розділення компонентів сумішей речовин. 

 • Віскозиметри для вимірювання в'язкості лікарських засобів.

 • Диспергатори для створення емульсій і дисперсій.

 • Стерилізатор для дезінфекції та стерилізації, який застосовується для очищення приладів і пробірок від мікробів.

 • Центрифуга для відділення компонентів рідини або речовини.

 • Газоаналізатори для контролю чистоти і складу газових сумішей.

 • Спектрофотометри для аналізу вмісту активних речовин у препаратах.

 • Термостати для підтримки певної температури в процесі виробництва.

 • Ваги з точністю до міліграмів для дозування інгредієнтів.

 • pH-метри для вимірювання рівня кислотності розчинів, середовищ, та інших рідких і напіврідких засобів.

 • Автоматичні системи моніторингу та контролю параметрів процесу виробництва.

Комплексне оснащення фармацевтичних лабораторій

Комплексне оснащення включає в себе широкий спектр приладів, інструментів і технологій.

«Вента Лаб» спеціалізується системним оснащенням лабораторій. Компанія надає лабораторне обладнання для фармацевтичної промисловості, необхідне для проведення різних дослідницьких, розробницьких і контрольних процесів. 

Компанія поставляє високоточні прилади та комплектуючі від європейських виробників. Також ми проводимо навчання персоналу, надаємо гарантійні та післягарантійні послуги, а також надаємо консультації щодо вибору та оптимізації лабораторного обладнання. 

Наша команда фахівців готова запропонувати комплексні рішення для забезпечення ефективної роботи фармацевтичних лабораторій і підвищення якості виробленої продукції. Доставку обладнання виконує транспортна компанія на ваш вибір в усі міста України: Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Дніпро, Одесу.

Навчання персоналу роботі на обладнанні для лабораторій фармацевтичної галузі

Навчання співробітників безпосередньо впливає на успішну діяльність лабораторій, оскільки забезпечує ефективне використання обладнання. Також це забезпечує відповідність стандартам і вимогам безпеки та якості, наприклад ДСТУ або GMP. 

Навчання починається з представлення основних характеристик і функцій кожного типу обладнання, його призначення та принципів роботи. Персонал отримує практичні навички роботи з приладами: проводяться тренування під контролем інструкторів. Навчання включає в себе навички з технічного обслуговування обладнання, догляду за ним і профілактичних заходів.

Процес навчання охоплює правила безпеки, запобіжні заходи та процедури екстреної евакуації відповідно до вимог якості, стандартів і нормативних документів. Підготовка спрямована на оптимізацію процесів роботи з обладнанням, поліпшення ефективності та результативності лабораторних досліджень.

Сервісне обслуговування обладнання

Сервісний центр «Вента Лаб» проводить систему послуг на підтримання працездатності та безпеки обладнання для фармацевтичної лабораторії. Перелік обслуговування включає:

 1. Регулярне тех. обслуговування. Включає перевірку, калібрування та налаштування обладнання відповідно до виробничих стандартів і рекомендацій виробника.

 2. Діагностика та ремонт. Проведення діагностики несправностей і ремонту приладів у разі виявлення проблем або поломок.

 3. Заміна зношених деталей. За необхідності заміни зношених або пошкоджених деталей апаратів на оригінальні зап. частини.

 4. Оновлення програмного забезпечення. Оновлене ПЗ і прошивки забезпечують сумісність, виправлення помилок і поліпшення функціональності.

 5. Консультації та підтримка. Надання консультацій і технічної підтримки з питань експлуатації, обслуговування та використання приладів.

Лабораторне обладнання для фармацевтики потрібно регулярно перевіряти та за потреби ремонтувати, щоб мінімізувати час простою та запобігти можливим проблемам. Це допоможе уникнути спотворених результатів досліджень або виробничих поломок.

Вгору