Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Центрифуги лабораторні

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сфери застосування лабораторних центрифуг

Центрифуга лабораторна — це обладнання, яке поділяє речовину на фракції під впливом відцентрової сили. За підсумками, важчі компоненти осідають на дні, а легші — піднімаються на гору.

У медицині центрифуги є обов'язковим атрибутом для проведення широкого спектра аналізів. Тому іноді плутають поняття медичних та лабораторних центрифуг, насправді це одне й теж. Головна відмінність — сертифікація.

Залежно від наявності функцій та характеристик, центрифуга буде доречна для медичних цілей, а в іншому випадку —  більше для рутинних тестів.

Лабораторії медичних установ, науково-дослідних інститутів, харчових підприємств, ветеринарних клінік, центрів збирання крові обов'язково мають у своєму розпорядженні центрифуги.

Принцип роботи лабораторної центрифуги

В основі роботи центрифуги лежить розподіл речовини на фракції за допомогою обертання, застосовуючи відцентрову силу. Таким чином, фракції з великою питомою вагою опиняються на відстані від осі ротора, що обертається, а з меншою — ближче до неї.

Даними приладами досить просто користуватися, важливо дотримуватись інструкцій з експлуатації для того, щоб поділ вмісту проводився правильно, а результативність аналізів була високою.

При використанні центрифуг, рекомендується дотримуватися таких правил:

 1. Встановіть прилад горизонтально на рівну поверхню.
 2. Виберіть оберти, що відповідають типу ротора, колбам та зразкам.
 3. Усі процедури проводьте із щільно закритою кришкою.
 4. Не використовуйте несертифіковані колби та пробірки.
 5. Перед встановленням обладнання проконтролюйте рівень напруги в електричній мережі.

Яку центрифугу вибрати для лабораторії чи медичного центру?

Для отримання точних результатів аналізів з використанням центрифуги визначтеся зі сферою використання. Наприклад, для гематології необхідно мати спеціальні гематокритні центрифуги (або центрифуги для відділення плазми крові). Для молекулярної біології знадобиться лабораторна центрифуга з охолодженням.

Ціна лабораторної центрифуги залежатиме від ряду факторів: конструкції, комплектації, кількості оборотів і місткості.

Конструкція та розміри корпусу

центрифуги лабораторні медичніНа сьогоднішній день виробники лабораторного обладнання пропонують широкий вибір центрифуг. Виділяють два основні види: настільні та підлогові центрифуги.

Настільні центрифуги легко встановлюються на будь-яку поверхню та не займають багато місця. Такі прилади є довговічними та відносно потужними: в рамках 5000-6000 об/хв. Підлогові — призначені для роботи з дуже великими обсягами. Швидкість обертання становить близько 30 000 об/хв, але таке обладнання досить важке, що необхідно врахувати.

Також користуються популярністю мікроцентрифуги для обробки проб у ємностях малого та середнього обсягу, які не займають багато місця, але мають обмежені можливості.

Рекомендується вибирати моделі з металевим корпусом, так пристрої служитимуть довше. Зверніть увагу на вагу для стабілізації положення під час дії потужних відцентрових сил.

Наявність комплектуючих

Основним елементом центрифуги є ротор, який обертається з високою швидкістю. Він утворює відцентрову силу, що призводить до розподілу речовини на складові. Крім цього, прилад оснащують щільною кришкою, закручують гвинтом або закривають електромагнітним замком.

Базова комплектація центрифуги включає: змінні ротори для центрифуг, регулятор швидкості, цифровий дисплей, перемикач температурних режимів (якщо модель з охолодженням/підігрівом), ємності для зразків (пробірки, колби, склянки, бакети).

Але заміна на ротор з іншим радіусом для збільшення/зменшення фактора поділу це все-таки вирішення допоміжного завдання. Для заміни ротора потрібно кілька нескладних маніпуляцій. Сучасні моделі оснащують автоматичною системою ідентифікації ротора.

➞ Центрифуги з фіксованими роторами дозволяють досягти вищої швидкості, ніж з коливальними роторами.

Багатоцільове використання центрифуги передбачає модель із змінними роторами. При підборі виду ротора зверніть увагу на такі параметри:

 • максимальна кількість зразків;

 • максимальна та мінімальна швидкість;

 • тип проб.

Місткість

Слід враховувати максимальний обсяг зразків, що одночасно завантажуються. Визначтеся з кількістю проб, які ви оброблятимете в день/місяць/рік, оскільки недостатня місткість значно збільшить час досліджень. Надлишкова — спричинить нерівномірне розміщення пробірок із зразками під час виникнення сильних вібрацій.

Також центрифуги розрізняються за обсягом центрифугованої рідини, тобто кількість зразків, які можуть вмістити ротор.

Швидкість та відцентрове прискорення

Специфіка лабораторних досліджень визначає потрібну швидкість центрифуги. Для стандартних центрифуг швидкість обертання становить від 5000 до 15000 об/хв.

Сучасні лабораторні центрифуги мають ступінчастий або плавний перемикач швидкостей з кроком на тисячу об/хв.

З важливих технічних характеристик — максимальне значення відцентрової сили (RCF). Показник легко обчислюється за формулою:

формула обчислення відцентрованої сили RCF

 • RPM - частота обертання в обертах за хвилину,

 • RCF - відносне прискорення центрифуги g,

 • r - радіус ротора в сантиметрах.

Регулювання температури

За умови роботи з термолабільними субстанціями слід замовити лабораторну настільну центрифугу з охолодженням. Модуль охолодження у рефрижераторних центрифугах працює постійно. Це не тільки продовжує термін служби компресора, а й дозволяє уникнути постійних стрибків напруги під час пуску обладнання.

Центрифуги з підігрівом зменшують втрату температури у випадках, коли це необхідно, забезпечуючи найбільш правильні показання при циклах центрифугування.

Управління

У багатьох центрифугах є заздалегідь задані програми: програма попереднього охолодження та програма контролю якості. Крім того, користувач може створювати свої програми під рутинні завдання.

Центрифуга лабораторна медична має низку базових програм для конкретних показників. Наприклад, є моделі з програмами для розгону та гальмування, вони дозволяють вибрати оптимальний режим для кращого поділу зразків.

Додатково є можливість встановлювати час роботи або безперервний режим. Інформація про швидкість та час відображається на РК-екрані.

Додаткові функції

Серед додаткових можливостей можна відзначити:

 • модель з охолодженням, з підігрівом, або варіанти з підігрівом та охолодженням;

 • шумозаглушення;

 • блокування кришки;

 • авторозпізнавання ротора;

 • імпорт/експорт USB;

 • автовиявлення зміщення ротора;

 • комплектуючі, що стерилізуються в автоклаві.

Купити центрифугу медичну / лабораторну в Україні

Замовити лабораторну центрифугу можна у компанії «Вента Лаб», де доступна ціна поєднується з європейською якістю. Щоб купити центрифугу для крові чи будь-яких інших аналізів, скористайтеся нашим сайтом.

Інтернет-магазин лабораторного обладнання Ventalab.ua пропонує широкий асортимент центрифуг з різними експлуатаційними параметрами. На кожний товар з каталогу поширюється гарантія якості, що підтверджує надійність вибраних пристроїв.

Просто оформіть онлайн-заявку або зв'яжіться по зручному телефону, щоб наші менеджери підібрали техніку, яка відповідає вашим вимогам.

Доставка буде здійснена транспортною компанією на ваш вибір в один із населених пунктів України: Київ, Харків, Запоріжжя, Одеса, Львів тощо. Самовивіз у м. Дніпро доступний за адресою: проспект Сергія Нігояна, 50.

Сервісне обслуговування

Сервісний центр компанії займається вирішенням питань, пов'язаних із гарантійним та післягарантійним обслуговуванням обладнання. Наші інженери проводять ремонт приладів, заміну комплектуючих та навчання персоналу.

Кваліфіковані послуги скоротять експлуатаційні витрати, продовжать термін служби та забезпечать безпеку лабораторних центрифуг.


✔️ Скільки коштує центрифуга лабораторна?

Центрифуги лабораторні коштують від 55 073 грн до 594 075 грн.

✔️ Які лабораторні центрифуги користуються популярністю?

ТОП-5 популярних моделей: Sigma 8KS, Sigma 8KBS, Sigma 1-14, Sigma 1-14K, Sigma 1-16.

✔️ Чому купити лабораторну центрифугу краще в інтернет-магазині «Вента Лаб»?

 • великий асортимент центрифуг
 • низькі ціни
 • офіційна гарантія
 • швидка відправка замовлення
 • сервісний центр

Ціни на центрифуги лабораторні

Найменування Ціна
Sigma 1-14 55 073 грн
Sigma 2-7 101 207 грн
Sigma 2-16P 164 526 грн
Sigma 3-16L 204 080 грн
Sigma 6-16S 359 615 грн
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 1-14 мікроцентрифуга без охолодження 10014 фото
  Відео
  Артикул: 10014
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 1-14K мікроцентрифуга з охолодженням 10020 фото
  Відео
  Артикул: 10020
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 1-16 мікроцентрифуга без охолодження 10049 фото
  Відео
  Артикул: 10049
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 1-16K мікроцентрифуга з охолодженням 10046 фото
  Відео
  Артикул: 10046
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 1-16K мікроцентрифуга з охолодженням (IVD-Version) 10052 фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 10350
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 2-7 настільна центрифуга без охолодження 10226 фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Sigma 2-7 універсальна центрифуга (IVD-версія) 10227 фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 10370
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору