Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Метеостанції для дому та фермерського господарства

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сфери застосування портативних метеостанцій на ділянках та сільському господарстві

Домашня метеостанція — інструмент для моніторингу поточної погоди на певній ділянці або в приміщенні, включаючи оранжереї та теплиці. Відрізняється простотою установки з допомогою портативності.

Допомагає уникнути помилок при виборі часу для організації поливу, внесення добрив та гербіцидів. Так врожай буде забезпечено правильною обробкою.

Обладнання розраховане для довгострокової аналітики. Цей процес відбувається так: протягом декількох місяців або років збирається інформація на конкретній місцевості. Надалі виходячи з отриманих даних відбувається планування сезонних робіт.

Принцип роботи цифрової метеостанції

Цифрова метеостанція працює на основі вимірювання різних показників атмосфери, таких як температура, вологість, тиск, швидкість та напрям вітру, кількість опадів.

Міні-метеостанція використовує різні дротові датчики та бездротові модулі, що забезпечують точність та надійність вимірювань.

Дані про погоду передаються центральний процесор. Він обробляє їх, потім відображає та формує відповідні прогнози.

Цифрова метеостанція зберігає інформацію за тривалі періоди часу, забезпечуючи доступ до накопичених даних через різні інтерфейси.

Яку метеостанцію вибрати із асортименту «Вента Лаб»?

Щоб купити домашню метеостанцію, зверніть увагу на дані характеристики: спосіб з'єднання, тип вимірювання, діапазон вимірювань, додаткові функції.

метеостанціїЗ'єднання

При виборі метеостанцій визначте місце розташування приладу.

Існує кілька типів з'єднань, залежно від використовуваної технології та цілей спостережень.

• Бездротове з'єднання

Дозволяє підключатися до Інтернету через такі технології як Wi-Fi, Bluetooth, LoRaWAN, NB-IoT, GSM та інші. Це дозволяє передавати дані на віддалений сервер для аналізу та обробки. Таким чином, метеостанція з бездротовим датчиком може легко передавати інформацію на пристрій або носій.

• Дротове з'єднання

Актуально для монтажу великої кількості датчиків на відкритій місцевості із низькою інтенсивністю блискавок.

Типи вимірювань

Метеостанції можуть вимірювати багато різних метеорологічних параметрів.

Температура повітря

Аналіз температури проводиться за допомогою термометра, розміщеного у спеціальному захисному корпусі (кульці). Він забезпечує захист від сонячного випромінювання та інших джерел тепла.

Атмосферний тиск

Діагностика виконується з допомогою барометра. Результати вимірювань можуть виражатися в різних одиницях, таких як міліметри ртутного стовпа, гектопаскалі.

Вологість повітря

Фіксація вологості повітря провадиться за допомогою гігрометра. Тип вимірювань може бути як механічним, і електронним. Результати вимірювань виражаються у відсотках відносної вологості.

Швидкість та напрям вітру

Вимірювання швидкості вітру здійснюється за допомогою анемометра, а вимірювання напряму вітру — флюгера або його варіацій. Зазвичай дані вимірювання виражаються в метрах на секунду та градусах відповідно.

Опади

Визначення кількості опадів, що випали, таких як дощ, сніг, град — за допомогою опадоміру.

Ультрафіолетове випромінювання

УФ-індекс характеризує рівень UV-випромінювання у конкретний момент часу за допомогою люксметра.

Діапазони вимірювань

Враховуючи мету використання приладу, потрібно взяти до уваги діапазон вимірювань, в середньому він становить -40…+65°C.

Ряд моделей виготовляється з датчиками, покритими пластиком без додаткового захисту. Такі прилади перегріваються та спотворюють результати, інші – поставляються із захисним екраном або вентилятором для забезпечення точності.

Додаткові функції

Серед додаткових функцій зверніть увагу на різні датчики та інтерфейси:

 1. Датчики радіації вимірюють сонячну радіацію та енергію. Визначають показник сонячної радіації, максимальні та мінімальні значення протягом дня/місяць/року.
 2. Визначення індексу тепла, похолодання вітру, фаз місяця, часу сходу та заходу сонця.
 3. Віддалений доступ дозволяє переглядати показання станції за допомогою програми через смартфон, планшет або комп'ютер, перебуваючи поза межами дому.

Купити метеостанцію для дому та сільського господарства за доступною ціною в Україні

На сайті Ventalab.ua можна ознайомитись з широким асортиментом метеостанцій. У каталозі представлені різні моделі під будь-який запит.

З усіх питань ви можете звернутися до наших консультантів, залишивши онлайн-заявку або набравши телефон, вказаний на сайті!

Доставка товару проводиться по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів та інші населені пункти. У Дніпрі відкрито самовивіз за адресою: пр. Сергія Нігояна, 50.

Сервісне обслуговування

Інженери сервісного центру зберуть, підключать та зроблять первинне налаштування приладу, налагодять синхронізацію з комп'ютером, навчать персонал.

Компетентні спеціалісти «Вента Лаб» забезпечують надійну та точну роботу метеостанцій протягом тривалого терміну!

 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору