Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Обладнання для молочних лабораторій

Необхідний список обладнання для молочної лабораторії

Молочна лабораторія займається аналізом та контролем якості молока та молочних продуктів. Ці лабораторії відіграють важливу роль у харчовій промисловості та забезпечують безпеку та відповідність стандартам продукції.

молочна лабораторіяОбладнання для молочної лабораторії залежить від її конкретних цілей та завдань. Устаткування для лабораторій молочної промисловості, яке часто використовується:

 1. Мікроскоп: дослідження мікроорганізмів та клітин у молоці.
 2. Центрифуга: розподіл молока на фракції, такі як молочний жир, сироватка та інше.
 3. Автоклав: стерилізація обладнання та банок перед аналізом.
 4. Лабораторний морозильник: зберігання молочних зразків при низьких температурах.
 5. Денситометри або рефрактометри: вимірювання щільності молока та концентрації молочного жиру
 6. pH-метри: визначення кислотності молока.
 7. Спектрофотометр: аналіз вмісту різних компонентів молока, таких як білки, лактоза та вітаміни.
 8. Хроматографічне обладнання: контроль молочних компонентів з високою точністю, наприклад високоефективна рідинна хроматографія (HPLC).
 9. ІЧ-аналізатор: автоматизовані прилади, які можуть проводити комплексний аналіз молока на вміст жиру, білка, лактози та інших компонентів.
 10. Обладнання для обробки зразків: у тому числі шейкери, інкубатори для підготовки та аналізу зразків.

Зауважте, що це базовий список обладнання, і конфігурація лабораторії може бути доповнена в залежності від специфічних потреб і методів аналізу, які ви плануєте використовувати. Також слід дотримуватись відповідних стандартів та регулювання у вашому регіоні при створенні молочної лабораторії.

Комплексне оснащення молочних лабораторій компанією Вента Лаб

Важливо вибрати надійного та перевіреного постачальника, щоб забезпечити якість та відповідність усім нормативним вимогам.

Для комплексного оснащення молочних лабораторій зверніться до компанії «Вента Лаб», яка спеціалізується на обладнанні та рішеннях для молочних та харчових лабораторій.

Під час консультації з фахівцем, вкажіть завдання вашої лабораторії та бюджет для оптимального підбору лабораторного обладнання. Якість продукції залежить від правильного оснащення виробництва.

В інтернет-магазині Ventalab.ua ви можете онлайн переглянути каталог обладнання в наявності та на замовлення. Доставка здійснюється транспортними перевізниками у Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів. У Дніпрі доступний самовивіз.

«Вента Лаб» надає обслуговування та технічну підтримку для обладнання, а також навчання персоналу.

Навчання персоналу лабораторії на молочному виробництві

Важливим елементом забезпечення якісного контролю продукції та дотримання стандартів є навчання працівників. Рекомендації щодо організації навчання:

 1. Насамперед, персонал отримує теоретичні знання про процеси молочного виробництва, стандарти якості, методи аналізу та безпеки.
 2. Далі йде навчання практичним навичкам, таким як проведення хімічних та мікробіологічних аналізів молока, використання лабораторного обладнання та інструментів.
 3. Наступний крок: перевірка знань та навичок персоналу через тестування та оцінку, щоб переконатися в їх підготовці.
 4. Якщо необхідно, проводиться навчання співробітників дотримання міжнародних та національних стандартів якості та безпеки у молочній індустрії.
 5. Регулярне оновлення знань та навичок персоналу через повторне навчання та професійний розвиток.

Сервісне обслуговування обладнання

Лабораторне обладнання для аналізу молока потребує постійного обслуговування для забезпечення надійної роботи та точності результатів аналізів. Сервісний центр займається такими ключовими аспектами, як регулярне технічне обслуговування, заміна запчастин та витратних матеріалів, ремонт.

Вгору