Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Сушильні шафи

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Лабораторні сушильні шафи

Лабораторна сушильна шафа — обладнання, що забезпечує стабільну температуру в робочій камері відповідно до заданих параметрів. Основне призначення даного типу приладів полягає у проведенні термогравіметричних визначень.

Визначення масової частки вологи — один із найпоширеніших типів аналізу, без якого не обходяться дослідження більшості речовин. Кількість вологи характеризує чистоту сировини та корелює з властивостями готового продукту:

 • текстурою, смаковими якостями харчової продукції;

 • придатністю до зберігання та використання будівельних сумішей.

Термогравіметричний аналіз є найчастіше використовуваним методом визначення вологи. У процесі дослідження зразок висушується в стандартних умовах до видалення води. За різницею маси до і після сушіння визначають масову частку вологи в речовині.

Сушильні шафи дозволяють проводити висушування відразу декількох зразків.

Принцип роботи сушильних шаф

За своєю конструкцією шафа сушильна лабораторна з терморегулятором є спеціальною камерою зі стінками, що мають теплоізоляційні властивості. На внутрішніх сторонах робочої камери розміщуються нагрівальні тени.

Високоточний температурний датчик постійно вимірює температуру в робочому середовищі та передає сигнал контролеру. Цей пристрій вмикає/вимикає нагрівання при відхиленні температури всередині термошафи від параметрів, заданих користувачем.

Сушильні шафи з природною та примусовою конвекцією

Сушильні шафи, крім моделей спеціального призначення, не повністю закриті від зовнішнього простору навіть під час роботи. В них постійно відбувається повітрообмін.

У сучасних лабораторних термошафах потік повітря з кімнати спочатку потрапляє в камеру попереднього нагріву, а вже потім у робочу зону. Це дозволяє уникнути коливань температури.

За типом циркуляції повітря розрізняють шафи:

У моделях з природною конвекцією обмін із навколишнім середовищем відбувається через спеціальні технологічні отвори. Розташування таких отворів проектується таким чином, щоб у робочому просторі рух повітряних мас призводив до рівномірного розподілу температури по всьому об’єму.

Шафи з примусовою конвекцією, крім технологічних отворів, оснащені також вентиляторами, що формують потік повітряної маси. Така конструкція дозволяє швидше досягати однорідності показників температури, наприклад, після відкриття дверей.

Щоб примусова конвекція не стала перешкодою для висушування порошкоподібних і легких зразків, у високотехнологічних моделях передбачена можливість регулювання швидкості обертання вентилятора.

Яку сушильну шафу вибрати для лабораторії?

Залежно від призначення сушильних шаф існує багато варіацій виконання.

Універсальна сушильна шафа

Якщо ви шукаєте сушильну шафу для зерна, обладнання для класичного термогравіметричного аналізу або для випробування матеріалів у промисловості при температурах до 300 ° С —  ідеальним вибором стане універсальна сушильна шафа.

При розгляді різних варіантів варто звернути увагу на тип термодатчика та контролера температури. Pt-датчики у поєднанні з якісним ПІД-мікропроцесорним контролером забезпечать чітке утримання температури на необхідному рівні.

Медична нагрівальна шафа

До всього обладнання, що застосовується в медицині, висувають особливі вимоги. У процесі пошуку термошафи для нагрівання матеріалів (фізіотерапія) варто звернути увагу на медичні шафи.

Парафінова сушильна шафа

При необхідності обробки біологічних тканин у середовищі парафіну незамінним оснащенням стане парафінова сушильна шафа. У таких моделях практично відсутній повітрообмін, що мінімізує взаємодію парафіну з киснем повітря. Вони знаходять своє застосування у гістологічних та криміналістичних лабораторіях.

Вакуумна сушильна шафа

Якщо виникає завдання дбайливого сушіння при невисоких температурах, тоді його краще проводити у вакуумних сушильних камерах. Це дозволяє проводити ефективне зневоднення, не вдаючись до сильного нагрівання.

Охолоджувальна вакуумна сушильна шафа

Для висушування заквашувальних культур та інших завдань, де потрібно позбутися зайвої вологи, не нагріваючи зразки, застосовують вакуумні охолоджувальні сушильні апарати.

Додатковою перевагою обладнання стане можливість регулювання глибини вакууму, що дозволяє оптимально налаштовувати інтенсивність дегідратації матеріалу. 

Встановлювати величину залишкового тиску в робочій камері надають можливість, наприклад, вакуумні та охолоджувальні вакуумні сушильні шафи Memmert.

Шафа для сушіння лабораторного посуду

Використання величезної кількості лабораторного посуду в рутинних аналізах ставить досить великі вимоги до швидкості її сушіння та повернення до робочого стану.

Відмінним помічником стануть спеціальні шафи для сушіння лабораторного посуду. Точний контроль температури вбереже скло та фарфор від перегріву, а додаткова конвекція повітря дозволить швидко позбутися вологи.

Додаткові критерії у виборі сушильної шафи

Істотну роль відіграє корисний об’єм робочої камери термошафи. Чим більше габарити, тим більше простору, що дозволяє обробляти значну кількість зразків одночасно.

Також варто звернути увагу на кількість полиць для зручного розміщення об’єктів, що досліджуються.

Матеріал внутрішньої камери — у виробах високого класу часто використовується стійка до корозії нержавіюча сталь, яка не приносить жодних проблем у жорстких умовах експлуатації.

Вимоги до електроживлення — деякі потужні та габаритні пристрої для сушіння вимагають підключення до трифазної електромережі.

Зовнішні габарити та вимоги до умов експлуатації також є важливими для оптимального розміщення обладнання в лабораторії. Крім власних габаритів, цьому типу обладнання потрібна наявність повітряних проміжків між зовнішніми стінками і найближчими поверхнями зовні.

Сучасні можливості для сушильних шаф

В даний час пред’являються високі вимоги не тільки до точності та надійності обладнання, але і максимальної зручності його використання.

 • Один із кроків до вдосконалення — розробка лабораторних приладів, які можуть синхронізуватися з комп’ютерами та мобільними пристроями.

 • Сучасні моделі сушильних шаф оснащують інтерфейсами Ethernet та USB-портами. Завдяки такому доповненню користувач отримує можливість керування приладом у режимі віддаленого доступу. Для захисту від несанкціонованого підключення передбачено захист паролем.

 • Функція програмування (за допомогою інтуїтивно зрозумілого меню) дозволяє створювати температурні профілі зі зміною температури у певні проміжки часу. При відповідних налаштуваннях дані про робочі параметри зберігаються і можуть бути передані на комп’ютер. Ця функція забезпечує надійну простежуваність у такому важливому процесі, як сушіння зразків.

Купити сушильну шафу лабораторну в Україні

Практично будь-яку варіацію сушильних шаф від універсальних до спеціальних прохідних моделей, які розділяють «сіре приміщення» та «чисту кімнату», ви можете замовити в інтернет-магазині «Вента Лаб».

Наша компанія є офіційним постачальником сушильних шаф Memmert та SNOL в Україні. Ми тісно співпрацюємо з багатьма харчовими, фармацевтичними, аграрними та промисловими компаніями. Не лише постачаємо високотехнологічні прилади, а й укомплектовуємо лабораторії під ключ.

У магазині Ventalab.ua представлено великий асортимент нагрівального обладнання від європейських виробників. У каталозі сайту ви можете ознайомитися з цінами та технічними характеристиками обладнання, що вас цікавить. Аби придбати сушильну шафу високої якості за доступною вартістю, залиште онлайн-заявку або зателефонуйте!

«Вента Лаб» здійснює постачання лабораторного обладнання по всій Україні: до Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Запоріжжя, Львова та інших населених пунктів.

Доставка сушильних шаф відбувається на транспорті компанії, що гарантує безпечне переміщення обладнання з дотриманням рекомендацій виробника.

Сервісне обслуговування

Повний спектр послуг із введення в експлуатацію приладів, гарантійного та постгарантійного обслуговування надає сервісний центр «Вента Лаб».

Фахівці сервісного центру тісно співпрацюють із представниками компаній-виробників лабораторного обладнання, регулярно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію.

Наші інженери здійснюють підключення та первинне налаштування приладів, синхронізацію з комп’ютером (при необхідності), проводять навчання персоналу роботі з новим обладнанням.

Компетентна підтримка спеціалістів «Вента Лаб» забезпечить тривалу та надійну роботу вашого лабораторного обладнання!


✔️ Скільки коштує сушильна шафа лабораторна?

Лабораторна сушильна шафа коштує від 32 470 грн до 540 916 грн.

✔️ Які сушильні шафи для лабораторій користуються популярністю?

ТОП-5 популярних моделей: Memmert UN260plusMemmert UN160plusMemmert UN160, Memmert UN110plusSNOL 67/350 LSP01.

✔️ Чому купити сушильну шафу краще в інтернет-магазині «Вента Лаб»?

 • великий асортимент сушильних шаф для лабораторій
 • низькі ціни
 • офіційна гарантія
 • швидка відправка замовлення
 • сервісний центр

Ціни на сушильні шафи лабораторні

Найменування Ціна
SNOL 24/200 LSP 01 32 413 грн
SNOL 20/300 LSN 11 81 865 грн
Memmert UN30plus 85 506 грн
Memmert UF30mplus 90 212 грн
Memmert UN75plus 103 855 грн
 • Сушильна шафа Memmert UN260plus, універсальна, TwinDISPLAY, 256 л UN260plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UN160plus, універсальна, TwinDISPLAY, 161 л UN160plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UN110plus, універсальна, TwinDISPLAY, 108 л UN110plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UF450plus, універсальна, TwinDISPLAY, 449 л UF450plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UF260plus, універсальна, TwinDISPLAY, 256 л UF260plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UF160plus, універсальна, TwinDISPLAY, 161 л UF160plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UF110plus, універсальна, TwinDISPLAY, 108 л UF110plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Сушильна шафа Memmert UF1060plus, універсальна, TwinDISPLAY, 1060 л UF1060plus фото
  Відео
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору