Зверніть увагу! Якщо вказані на сайті телефони не відповідають, прохання тимчасово звертатися за номерами: відділ продажів - (067) 622 1460, (067) 622 1464, (050) 340 2897, (050) 452 3622; сервісний відділ - (098) 188 1391, (095) 288 3350, (098) 188 1395.
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Прилади для вимірювання та контролю якості води

Прилади для аналізу якості води

Аналіз якості води важливий для визначення її безпеки та придатності для різних цілей, таких як питна або технічна вода, промислове використання, басейни, сільське господарство та багато іншого.

Перевірка якості води проводиться у спеціалізованій лабораторії у відповідність до всіх стандартів і вимог, що пред'являються як до обладнання та реагентів, так і до персоналу лабораторії.

контроль якості водиУ процесі аналізу використовуються такі прилади контролю якості води:

 1. pH-метр. Вимірює рівень pH, що важливо визначення її кислотності чи лужності.
 2. Мутномір. Використовується для вимірювання ступеня каламутності води, яка може бути викликана наявністю частинок та забруднень.
 3. Кондуктометр. Визначає електропровідність, що допоможе визначити вміст розчинених солей і мінералів.
 4. Спектрофотометр. Дозволяє визначати концентрацію певних хімічних речовин у воді зі спеціальними реагентами, вимірюючи їх спектральну поглинання.
 5. Колориметр. Використовується визначення концентрації різних речовин з урахуванням зміни кольору реакції.
 6. Оксиметр. Перевіряє кількість розчиненого у рідині кисню.
 7. Іономер. Фіксує концентрацію різних іонів у воді, таких як кальцій, натрій, хлор та інші.
 8. ОВП-метри. Пристосування для вимірювання окислювально-відновного потенціалу показують рівень активності електронів у процесі окислення та відновлення розчину.
 9. TDS-метр. Прилад аналізу води на наявність солі. Також визначає якість фільтрації води.
 10. Хроматографи. Аналізують хімічний склад води та виявляє різні органічні та неорганічні сполуки.

Щоб купити прилад для аналізу води, потрібно встановити конкретні параметри, які ви хочете виміряти, і вимоги для досліджень. Важливо також враховувати стандарти та нормативи, що регулюють якість води у вашому регіоні.

Прилади для хімічного аналізу води в Україні

«Вента Лаб» постачає лабораторне обладнання контролю якості води, зокрема комплектуючі: буферні розчини, електроди для вимірювальних приладів.

Оформлюйте замовлення на сайті — в інтернет-магазині аналітичних приладів для лабораторних досліджень та аналізів, які проводяться як у виробничих масштабах, так і в польових умовах. Ми маємо все для лабораторій — широкий асортимент за низькими цінами!

Зверніться до наших фахівців, вони нададуть консультації та допоможуть вибрати відповідне обладнання.

Доставка здійснюється транспортними перевізниками у Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів та інші населені пункти.

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування приладів для хімічного аналізу води є важливою частиною їхньої експлуатації. Це допомагає підтримувати точність та надійність вимірювань, продовжувати термін служби обладнання та забезпечувати безпеку операторів.

Сервісний центр «Вента Лаб» пропонує такі послуги:

 1. Калібрування
 2. Планова заміна витратних матеріалів
 3. Регулярна перевірка та обслуговування
 4. Планові профілактичні ремонтні роботи
 5. Навчання операторів
Вгору