Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Електропастухи

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Електропастухами називають спеціальну побудову, що обмежує пересування худоби. Є огорожею з кількох рядів дроту під напругою, яка підвішена на електропровідних кілках.

Ведення свого господарства вимагає забезпечення безпеки живності шляхом огорожі та захисту. Таким чином, завдяки електропастуху — худоба пасеться немов у загоні.

Економія коштів та легкість експлуатації є одними із найважливіших показників при виборі електропастуха. 

Їжа, яку тварини отримують, знаходячись на полях, у рази дешевше, ніж при вигодовуванні їх сіном, сінажем та силосом і відповідно потребує у 3-4 рази менше витрат на заготівлю. 

М'ясо та молоко отримане з випасу стає якіснішим, і може бути продано за вигіднішою ціною. Сучасні фермери все частіше обирають купити електропастух, що полегшує щоденні задачі та скорочує витрати.

Численні опитування, проведені експертами у галузі тваринництва та серед власників тваринницьких господарств дійшли єдиних критеріїв до електропастухів:

 • надійність;
 • простота у роботі;
 • якість;
 • можливість безперебійно працювати у важких метеоумовах.

Перші електропаркани були розраховані на живлення від батареї. Сьогодні в асортименті є продукція як з живленням від мережі, так і розрахована для роботи від генераторів. Різна потужність перетворювачів дозволяє підібрати електропастух для всіх видів тварин (велика рогата худоба, вівці, кози, свині, коні) і для захисту від дикого звіра (лисиці, вовки, ведмеді). Також потужність вибирається залежно від периметра вигону. 

Складові частини електоогорожі

Електропастух складається із двох частин:

 1. Перетворювач імпульсів, найдорожча частина приладу, яка подає струм.
 2. Комплектуюче (кабель, ізолятори, з'єднувачі, стовпчики тощо). Система складається з шнура з нержавіючої сталі переплетена з пластиком високої якості, натягнутим між стовпами. Дріт не завдає жодної шкоди худобі. Прилад подає короткохвильовий заряд на протяжність огорожі. Тварина, одержуючи порівняно слабкі і не впливають на серцеву систему, за хворобливими розрядами, згодом привчається не заходити за територію, що обгороджується. Електропаркан розрахований на подачу електрики лише у дотику до живності.

Як працює електроогородження?

Електричний паркан кожну секунду виробляє імпульси високої напруги. Електрострум протікає від генератора в провідник забору. При контакті поголів'я з огорожею електрострум проходить через тіло в землю, а потім назад в генератор через жердини. Поголів'я отримує слабкий удар електрикою і відходить від огорожі.

Навіщо потрібен потужний пастух?

Якщо йде випасання худоби з довгою або густою шерстю (наприклад, вівці). Нижня лінія загородження розташована низько і трава може стосуватися загородження, викликаючи витік електрики. Велика протяжність на периметрі. Якщо є можливість підключення генератора до мережі, завжди вибирайте цей економний варіант. Можливе підключення двох окремих електрозаборів. Огорожа проста в установці і її легко переміщати на іншу місцевість.

Як перевірити чи працює електропастух?

електропастухиЩоб швидко перевірити, чи в робочому стані електроогородження, а на собі експериментувати не дуже хочеться, є хороший спосіб — травою. Необхідно взяти листок трави близько 20 сантиметрів у довжину та стиснути між пальцями. Торкаєтеся до шнура кінчиком трави і штовхаєте травинку по дроту, наскільки ближче пальці наближатися до сталевої мотузки, настільки сильніше відчуватиметься напруга.

Це не болісно і згодом швидко можна визначати стан загородження. Якщо сталося щось незвичайне — потрібно швидше перевірити, інакше худоба швидко навчиться перевіряти краще за вас. Замість усієї цієї не дуже приємної процедури випустила спеціальний вимірник сили струму Super Tester Plus, який без проблем може показати чи ваша огорожа.

В асортименті можна також знайти і зимове загородження, оскільки сніг добре ізолює, при покритті землі снігом струм не повертається в жердину і стадо не отримує удару струмом. Її можна використати протягом усього року.

Важливу роль при комплектації відіграють і ізолятори, які запобігають втраті енергії, що йде в землю. Ізолятори для дерева з виносним датчиком, для арматури, для дроту та стрічок. Достаток у виборі дозволить підібрати на будь-який смак та колір. Вироблено з міцного пластику і тестування, що пройшли при впливі ультрафіолетових випромінювань і перепадів температур.

Заземлення пов'язане з електрикою і має бути присутнім і в огорожі. Шест заземлення має бути введений у землю настільки глибоко, наскільки це дозволяє ґрунт. Коли поголів'я торкається електропроводу, кільце замикається, тобто електрична напруга проходить через тіло тварини, то заземлення повертає струм назад в електро огорожу. При сухому грунті встановіть кілька жердин заземлення.

Як провідники в електрозаборах використовують багатожильні троси, дроти, стрічки. У шнурах, стрічках та проводах використовуються провідники з міді, алюмінію та нержавіючої сталі, що забезпечують високу міцність та хорошу провідність електроструму.

Який провідник вибрати?

Щоб купити електропастух, який буде ефективно працювати, треба врахувати:

 • вид тварини (наприклад, для того, щоб коні не знесли огорожу і добре бачили її, застосовують широку стрічку, а для овець найкращим вибором буде електропровідна сітка);
 • довжину по периметру (від 0,4 до 475 км).

Для натягу провідника використовують спеціальні стовпчики зі скловолокна, пластику чи арматури з гачками та підніжкою для легкої вставки в землю. Висота стовпчиків має бути фіксована по всьому периметру. Відстань між стійками має бути до 8 метрів. Ширина проходу залежить від комплекту від 2,5 до 3,5 метрів.

вибір провідника

Ціна електропастуха буде варіюватися в залежності від ваших потреб, додаткових можливостей та виробника. Наприклад, продукція високої міцності, відзначена логотипом Shockteq, що підходить для цілорічного користування та гарантує надійність огорожі буде коштувати трошки більше ніж стандартна модель.

Допоміжні елементи: високовольтний кабель, затискачі пластинчасті, громовідводи, барабани, таблички «Обережно небезпечно», ручки та пружини для хвірток, натягувач для дротів.

Купити електропастух в Україні

«Вента Лаб» є офіційним постачальником електропастухів в Україні. Вибір електроогорож великий, але варто віддавати перевагу перевіреним компаніям, які мають гарантію якості на товари.

➞ Інтернет-магазин Ventalab.ua має великий асортимент електропарканів. У каталозі є різні моделі високої якості за оптимальною ціною. Не знаєте яку огорожу купити? Наші менеджери проведуть консультацію та допоможуть визначитися!

Доставка доступна до Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова або інших населених пунктів України. Для самовивезення у Дніпрі звертайтесь за адресою: проспект Сергія Нігояна, 50.

Сервісне обслуговування

Інженери «Вента Лаб» допоможуть налагодити роботу електропаркану. Фахівці сервісного центр навчать персонал, проведуть діагностику та заміну комплектуючих.


✔️ Скільки коштує електропастух?

Електропастухи коштують від 5 325 грн до 9 402 грн.

✔️ Які електропастухи користуються популярністю?

ТОП-5 популярних моделей: OLLI 180B, OLLI 70B+, OLLI 450B+, OLLI 122B, OLLI 600.

✔️ Чому електропастухи купити краще в інтернет-магазині «Вента Лаб»?

 • великий асортимент електропастухів
 • низькі ціни
 • офіційна гарантія
 • швидка відправка замовлення
 • сервісний центр

Ціни на електропастухи

Найменування Ціна
OLLI 100 5 325 грн
OLLI 300 7 363 грн
OLLI 180B 7 862 грн
OLLI 600 9 027 грн
OLLI 122B 9 402 грн
 • Артикул: 6000180
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: OLLI70Bplus
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6004500
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6000250
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6009500
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6006000
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6003000
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6001010
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6000903B
  Ціну уточнюйте
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6010011
  Ціну уточнюйте
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 6010000
  Ціну уточнюйте
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору