Повернення або обмін обладнання можливий за наявності дефекту / пошкодження. Зверніться до нас зручним для вас способом (телефон, пошта), та менеджери компанії проконсультують щодо подальших дій.

Усе обладнання проходить ретельну перевірку перед продажем. Однак, бувають ситуації, коли прилад виходить з ладу внаслідок заводського браку. 

➞ Процедура повернення Обладнання неналежної якості (бракований товар) у відповідності до ЗУ «Про захист прав споживачів»:

  1. Ми безкоштовно проводимо гарантійний ремонт та перевірку приладу. Строк усунення недоліків Обладнання — до 14 днів.
  2. У разі, якщо прилад не підлягає ремонту - замінюємо на такий самий прилад. Строк заміни Обладнання — до 14 днів або за згодою Сторін.

➞ Процедура повернення Обладнання належної якості у відповідності до ЗУ «Про захист прав споживачів»:

  1. З моменту покупки Обладнання пройшло не більше 14 днів
  2. Обмін Обладнання належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Зверніть увагу!

  • Норми вищезгаданого Закону України не розповсюджуються на юридичних осіб та на фізичних осіб-підприємців
  • Придбання приладів з метою одноразового використання («безкоштовна оренда») не є допустимим
  • Враховуючи досвід, можемо стверджувати, що переважна більшість скарг виникає через недотримані процедури калібрування приладу або рекомендації щодо налаштування. Щоб запобігти цьому, рекомендуємо уважно ознайомитися з інструкцією до приладу та звертатися до наших спеціалістів у разі виникнення будь-яких питань