Шановні клієнти! Звертайтеся по питаннях Аграрного напрямку: ☎ (067) 622-14-60 ☎ (050) 340-28-97 ☎ (067) 622-14-64 По питаннях Харчового напрямку: ☎ (067) 622-14-67 По питаннях Металургійного та Паливно-енергетичного комплексів, Будівничого та Нафтохімічного напрямків: ☎ (067) 622-14-68 По питаннях Сервісного обслуговування лабораторного обладнання: ☎ (098) 188-13-91 ☎ (098) 188-13-95
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0

Гомогенізатори-диспергатори

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сфери застосування лабораторних гомогенізаторів-диспергаторів

Диспергатор — це пристрій, призначений для подрібнення, перемішування, а також рівномірного розподілу до певної суміші твердих і рідких компонентів.

У лабораторних або промислових умовах підходять для змішування, емульгування, подрібнення і розмелювання, а також сприяють прискоренню хімічних процесів.

Обладнання використовується у харчовій, косметичній, нафтопереробній, фармацевтичній та хімічній галузях промисловості.

Різновиди гомогенізаторів-диспергаторів

Існує кілька видів диспергаторів:

За схемою роботи

 • Занурювальні та проточні. Занурювальні (лабораторні) працюють за тим же принципом, що і мішалки, тобто спрямовані на рівномірний розподіл речовин, створення емульсій та суспензій.

 • Проточні (промислові) пристрої подрібнюють матеріали inline при повторному поверненні потоку речовини. Тобто зразок рухається замкнутим колом і подається на млин багаторазово.

За принципом дії

 • Ультразвукові (кавітаційні). До рідкої фази перемішують різні компоненти за допомогою ефекту кавітації.

 • Плунжерні (високого тиску). Частинки емульсії під високим тиском проходять через дрібні отвори, диспергуючись при цьому.

 • Роторно-статорні (роторно-пульсаційні). До цього виду також відносять і колоїдні млини. Такі апарати обробляють компоненти під тиском, які подаються в спеціальний гомогенізуючий вузол, де піддаються додатковому дробленню ножами, що обертаються на великій швидкості.

Принцип роботи гомогенізатора з роторним занурювальним механізмом

Даний вид пристроїв схожий з міксерами: їх занурюють у ємність будь-якого розміру, і спеціальні ножі подрібнюють речовини, що забезпечує однорідний (гомогенний) стан одного або більше компонентів. Тобто зразок має бути фізично стабільним.

➞ Типові продукти, які виробляються за допомогою гомогенізаторів для косметики занурювального типу — засоби для догляду за шкірою та волоссям, особливо креми, лосьйони, пасти, маски тощо.

Серед переваг занурювальних диспергаторів: можливість роботи за високих температурних режимів, мобільність, універсальність.

Як вибрати диспергатор-гомогенізатор для лабораторії?

Ціна диспергатора залежатиме від багатьох факторів. Насамперед, потрібно визначити призначення обладнання. Наприклад, для обмежених досліджень застосовують маленький гомогенізатор-диспергатор — практичний малогабаритний прилад, простий у використанні.

Якщо потрібний лабораторний диспергатор, зверніть увагу на занурювальні пристрої. Багато моделей легко вбудовуються та підходять для багатьох технологічних процесів.

Купити лабораторний гомогенізатор — зменшити енерго- та часові витрати, підвищити якість та термін зберігання продукції.

Тип пристрою

диспергатори гомогенізаториМеханічний

Конструкція змішувачів-диспергаторів має вбудовані спеціальні ножі для ретельного подрібнення та подальшого перемішування.

Ультразвуковий

Диспергатор може бути використаний для розкладання тваринних та рослинних клітин, бактерій, спор чи мікроорганізмів.

Насос-диспергатор

Диспергатор високого тиску (також плунжерний) зовні нагадує поршневий насос. Принцип роботи полягає в тому, що зразок подається невеликими порціями і таким чином досягається високий тиск. Наприклад, молочний гомогенізатор розбиває кульки жиру.

Потужність

Потужність обладнання підбирається виходячи зі сфери застосування та матеріалів, що використовуються при гомогенізації. Ступінь потужності лабораторних пристроїв варіюється від 80 Вт до 800 Вт, промислових — в рази більша.

В'язкість

У середньому диспергатори розраховані працювати з в'язкістю до 5 мПа·с, але у разі потреби, їх можна оснастити опціональної насадкою з більшими функціональними можливостями.

Об'єм зразка

Працюючи з рідкими середовищами важливо враховувати обсяги продукції. Оскільки від цього залежить продуктивність пристрою. Також це допоможе уникнути перегріву чи поломки обладнання.

Діапазон крутного моменту

Висока швидкість (від 300 до 30000 циклів за хвилину) дозволяє швидко обробляти зразки. Зі збільшенням частоти обертання ротора розмір частинок суспензії зменшується. Підбирати діапазон слід із розрахунку який саме результат ви хочете отримати — дрібнодисперсний або з більшими частинками.

Клас захисту

Устаткування має відповідати актуальним стандартам безпеки. Для тривалого терміну служби приладу важливо, щоб він був виготовлений з якісних матеріалів. В результаті знос обладнання буде мінімальним, навіть за інтенсивної роботи. Рекомендується вибирати лабораторні гомогенізатори з маркуванням IP 20, 30 та вище.

Як купити лабораторний гомогенізатор за доступними цінами в Україні?

У каталозі компанії «Вента Лаб» представлено великий модельний ряд гомогенізаторів, що дозволяють виконувати будь-які завдання для пробопідготовки.

Ми — авторизовані дистриб'ютори диспергаторів європейської якості. «Вента Лаб» працює спільно з провідними виробниками лабораторного обладнання, зокрема з німецьким виробником IKA та іншими.

➞ Ви знайдете диспергатор із оптимальним співвідношенням ціни-якості в каталозі інтернет-магазині Ventalab.ua. На сайті легко оформити замовлення онлайн, вказати форму оплати та вибрати спосіб доставки.

Доставка обладнання може бути зроблена транспортною компанією в Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Львів або в будь-який населений пункт по Україні. Самовивіз у м. Дніпро доступний за адресою: проспект Сергія Нігояна, 50.

Сервісне обслуговування

Наш сервісний центр займається гарантійним обслуговуванням та забезпечує діагностику, ремонт або заміну запчастин, щоб ваше обладнання слугувало довго.

Не можете визначитися з вибором гомогенізатора? Напишіть на електронну пошту або наберіть номер телефону. Фахівці «Вента Лаб» підберуть найкращий варіант!


✔️ Скільки коштує гомогенізатор-диспергатор?

Гомогенізатори-диспергатори коштують від 48 379 грн до 119 267 грн.

✔️ Які гомогенізатори-диспергатори користуються популярністю?

ТОП-5 популярних моделей: IKA UTL 25 digital Inline ULTRA-TURRAX, IKA ULTRA-TURRAX Tube Drive P Control Workstation, IKA ULTRA-TURRAX Tube Drive P Control, IKA ULTRA-TURRAX Tube Drive, IKA T 25 easy clean digital ULTRA-TURRAX.

✔️ Чому гомогенізатор-диспергатор купити краще в інтернет-магазині «Вента Лаб»?

 • великий асортимент гомогенізаторів-диспергаторів
 • низькі ціни
 • офіційна гарантія
 • швидка відправка замовлення
 • сервісний центр

Ціни на гомогенізатори-диспергатори

Найменування Ціна
IKA ULTRA-TURRAX Tube Drive 48 379 грн
IKA T 18 basic Package 53 040 грн
IKA T 18 digital ULTRA-TURRAX 66 611 грн
IKA T 10 basic ULTRA-TURRAX 75 064 грн
IKA T 25 digital ULTRA-TURRAX 106 652 грн
 • Артикул: 0010006856
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0025005836
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0025005981
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0003646000
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0025002560
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0025002500
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0003725000
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0020102476
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 9018900
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0003737000
  Ціну уточнюйте
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 0003720000
  Ціну уточнюйте
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору