5-7 листопада у Києві відбулася традиційна щорічна міжнародна виставка – AQUA UKRAINE 2019. Мета цього заходу – запровадити передові технології та світові стандарти у водний сектор України. Зі свого боку, ми не могли пропустити цієї події, і наша колега із задоволенням її відвідала. Були представлені системи та товари різної категорії – це і водопідготовка, водовідведення, очищення стічних вод, водопостачання, труби та трубопровідна арматура, утилізація осаду, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, технології та системи контролю якості води та багато іншого.

aqua ukraine 2019

Засідко Марія Семенівна та бренд-менеджер HORIBA – Смольнкова Тетяна

Нашій колезі, Смольниковій Тетяні, вдалося поспілкуватися із представниками водних ресурсів України міста Івано-Франківська – Засідко Марією Семенівною. Нам було дуже приємно спостерігати, як вона та її колеги використовували у дії прилад рН метр/кондуктометр LAQUA-PC1100-S Horiba, раніше придбаний у нашій компанії, який демонстрував точні результати.

aqua ukraine 2019

Бренд-менеджер HORIBA – Смольникова Тетяна

Нагадаємо, що рН метр/кондуктометр LAQUA-PC1100 - це високоточний прилад японської компанії Horiba, що має широку комплектацію:

  • електрод стенд
  • блок живлення
  • 9615S-10D - багаторазового використання, скляний рН електрод із вбудованим датчиком температури, кабелем 1м, BNC&phono гніздо
  • 9382-10D - пластиковий к = 1,0 осередку провідності з вбудованим датчиком температури, кабелем 1м, BNC & phono гніздо
  • рН 4.01, 7.01, 10.01, розчини 3.33M KCl (250 мл)
  • 84uS/см, 1413 мкС/см, 12.88 мСм/см, 111,8 мСм/см розчини (250 мл)
прибор horiba

Його можна замовити через наш сайт, написавши запит у чат або зв'язатися з нашими контактними телефонами, які знаходяться у вкладці контакти.