прибори компанії Wile

Компанія Вента Лаб є ексклюзивним дистриб’ютором та авторизованим сервісним центром Wile на території України.

✓ Контакти офіційних партнерів Wile — ознайомитися

Купуючи у нас вологоміри та інші вимірювальні прилади фінського виробника, ви отримуєте можливість користуватися виключно якісним оригінальним обладнанням. Це забезпечує максимальну точність вимірювань, від яких залежить ефективність виробництва.

Також, у процесі проведення ремонтних робіт, наші інженери застосовують лише оригінальні комплектуючі та сертифіковане програмне забезпечення.

Калібрування вологомірів Wile

Калібрування вологомірів для зерна Wile 55, 65, 78 та 200 моделі необхідно проводити щорічно перед початком нового сезону. Особливо, якщо передбачається інтенсивна експлуатація приладу під час збирання врожаю, сушіння та подальшого зберігання.

➞ Вартість калібрування вологомірів Wile уточнюйте у менеджера.

Як відбувається калібрування приладу?

  1. У вимірювальну камеру закладають еталонний зразок зерна (ДСТУ ISO 17034).

  2. Запускається зчитування показників вологості діелькометричним методом.

  3. Інженер сервісного центру порівнює отримані результати з еталонним зразком. Виконує налаштування.

  4. Проводиться від трьох до шести контрольних вимірювань у певних умовах вологості та температури по кожній з найбільш популярних культур: пшениця, ячмінь, кукурудза та соняшник. Тому уточнюйте наявність зразка за необхідності повірки на іншій культурі.

  5. Після завершення процедури пристрій видається замовнику із заповненими результатами контрольного тестування.вологоміри зерна Wile

Ремонт вологомірів Wile

Завдяки надійній конструкції та якості збірки електронних компонентів, вологоміри Wile безперебійно працюють протягом довгих років. Цим пояснюється їхня популярність як на українському, так і на світовому ринках.

Тим не менш, будь-яка техніка з часом зношується.

У разі виникнення поломки, звертайтесь за гарантійним та післягарантійним обслуговуванням до сервісного центру Вента Лаб:

  • комплексна діагностика вологомірів;

  • оновлення програмного забезпечення;

  • відновлення калібрувальних таблиць;

  • заміна дисплея, кнопок, вимірювального циліндру;

  • консультації з фахівцями щодо ефективної експлуатації.

➞ Вартість негарантійного ремонту уточнюйте у менеджера після діагностики. Для підтвердження гарантійного випадку додатково призначається експертиза.

 

Як скористатися послугами сервісного центру Вента Лаб?

Щоб скористатися послугами сервісного центру з метою калібрування або ремонту вологомірів Wile, зверніться до нас за номерами телефонів або завітайте до офісу за адресою:

Якщо ви знаходитесь в іншому населеному пункті України, передача обладнання відбувається за допомогою служби доставки: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Залишились питання? Будемо раді відповісти на них!