В грудні нас відвідав представник японської компанії AND Павлов Валерій Владиславович. Дана зустріч була не випадковою, а заздалегідь спланованою, так як ми є офіційним представником бренду AND в Україні. В найближчий час ми плануємо активно розширювати нашу взаємодію з нашим партнером, що в свою чергу дозволить клієнтам отримати високоякісне обладнання міжнародного постачальника A&D в Україні, в напрямку вагового обладнання та вологоаналізаторів, чеквеєрів та металодетекторів.

представники AND в Україні

(На фото зліва на право: директор групи компаній ТОВ «Вента Лаб» - Арнаут В.П., бренд менеджер AND – Овчинникова М.В. та представник компанії AND – Павлов В.В.)

Наш гість розповів нам, що він та його колеги із задоволенням передадуть свій безцінний досвід українському споживачеві. І, звичайно, ми з радістю поділимося цим досвідом з нашими справжніми і майбутніми клієнтами. На підставі цього, в планах на 2020 рік у нас провести декілька семінарів, які зможуть ознайомити кожного потенційного і активного споживача з лінійкою вагового обладнання AND.

За підтримкою наших партнерів будуть проведені акції і розіграні призи, але ця інформація залишається інтригою для нашої аудиторії. Слідкуйте за нашими новинами і можливо саме Ви станете власником супер призу від компанії AND.