Кількість
|
Вартість
|
||
|
Лабораторні магнитні мішалки
➞ Магнітна мішалка — це прилад, який використовують для лабораторних досліджень, де необхідне інтенсивне перемішування рідин. Цей пристрій складається з горизонтальної платформи, на яку встановлюється колба з речовиною.
Як лабораторії так і виробництва потребують такого обладнання для проведення різних експериментів. За допомогою магнітних мішалок можна легко проводити низку лабораторних досліджень:
-
підготовку реактивів та різних зразків;
-
приготування розчинів, гелів, емульсій, суспензій;
-
прискорення хімічних реакцій;
-
титрування;
-
диспергування;
-
циркуляція;
-
роботу з токсичними та легкозаймистими речовинами;
-
змішування речовин, незалежно від рівня в'язкості, для отримання однорідності.
Магнітні мішалки використовуються у таких галузях: 1) хімічній; 2) мікробіологічній; 3) біомедичній; 4) фармацевтичній; 5) нафтовій.
Крім того, вони можуть бути використані як блок перемішування у комплекті з іншими лабораторними приладами.
Принцип роботи магнітної мішалки
Як працює магнітна мішалка? Механізм пристрою полягає у впливі електромагнітного поля платформи на спеціальний якір, який перемішує рідину всередині колби.
На платформі встановлені потужні магніти для руху рідини. Внутрішня конструкція повністю ізольована від влучення реагентів, таким чином забезпечується високий рівень захисту для лаборанта.
Однією з головних переваг використання мішалок є відсутність прямого контакту з агресивними реагентами при змішуванні. Якір для магнітної мішалки легко промити і знезаразити у разі потреби. Завдяки цьому можна легко та швидко підготувати обладнання до проведення нової серії досліджень.
Поради спеціалістів: як вибрати магнітну мішалку для лабораторії?
Перед придбанням приладу слід розуміти, що існує ряд модифікацій, що стосуються корпусу, панелі керування, платформи для судин, електроприводу та магніту. Відштовхуючись від завдань лабораторних досліджень, при виборі лабораторних мішалок слід враховувати:
-
габарити;
-
температуру робочої поверхні;
-
розмір платформи;
-
функціональні можливості;
-
наявність штатива та таймера;
-
встановлення датчиків pH або температури.
Мішалки з підігрівом / без підігріву
Магнітні мішалки умовно поділяють на ті, які тільки перемішують рідину (без підігріву) та мішалки з підігрівом.
Мішалки з підігрівом рівномірно підігрівають та змішують розчин до певної температури. Ці прилади мають попит для різних процесів: перемішування розчинів з підвищеною в'язкістю, для екстракції, титрування з нагріванням (наприклад, окислювально-відновного).
Кількість місць
Залежно від цілей експерименту кількість місць на установочній платформі може змінюватись від 1 до 15 (у деяких випадках і більше). Багатопозиційні магнітні мішалки з великою кількістю точок перемішування дозволяють проводити серійні випробування у відтворюваних умовах.
Через конструкцію пристрою, що намагнічує, одномісні мішалки призначені для роботи тільки з однією судиною. Однак такі прилади характеризуються високою точністю контролю режимів перемішування та нагрівання.
Діапазон крутного моменту
На даний момент прилади оснащують електронним контролем швидкості перемішування до 2 000 об/хв. Швидкість обертання якоря встановлюється за допомогою безступінчастого регулятора панелі керування.
Високий показник максимальної швидкості створює вихровий потік або вирву. Таким чином, можна ефективно проводити дослідження за короткий термін.
Потужність та температура нагріву
Потужність електронагрівального елемента має прямий вплив на температуру зразків при перемішуванні. Чим вище потужність, тим швидше відбуватиметься теплопередача, отже скорочується час експерименту. Крім того, сучасні модифікації магнітних мішалок налаштовані на широкий діапазон температур: від t довкілля до +500 °C.
Розмір настановної пластини
Габарити робочої пластини визначається виходячи з обсягу зразка, що підлягає змішуванню та площі дна судини. На даний момент існує різновиди мішалок як з круглими, так і з прямокутними настановними пластинами.
Необхідно дотримуватись максимального допустимого обсягу, щоб уникнути перевантажень. Для цього рекомендується вибирати моделі із запасом за обсягом.
Матеріал настановної поверхні
Матеріал платформи слід вибирати з урахуванням рівня агресивності хімічних речовин. Наприклад, керамічна поверхня більше підходить для реакційноздатних розчинів та механічних впливів.
Також поверхня лабораторної мішалки може бути виготовлена із алюмінієвого сплаву (для теплопровідності) з покриттям кераміки або емалі, скла, пластику, нержавіючої сталі.
Роз'єм для підключення контактного термометра
Сучасні моделі магнітних мішалок мають роз'єм для приєднання контактного термометра. Така функція дозволяє здійснювати прецизійний контроль температури середовища. Оскільки багато хімічних реакцій супроводжуються виділенням або поглинанням енергії (екзотермічні та ендотермічні реакції), контактний термометр є переважною специфікацією для ефективного моніторингу показників.
*Важливо! Ця функція необхідна для проведення дослідження за фіксованої температури середовища (НЕ нагрівальної пластини).
Клас захисту згідно з DIN EN 60529
Умови міжнародного стандарту застосовуються до електронного обладнання, оскільки воно полягає у контакті з навколишнім середовищем та людиною.
Відповідно до класифікації, пристрої повинні володіти певним рівнем пило- та вологозахисту. Ці вимоги пред'являють виробникам, щоб запобігти псуванню та поломці обладнання, а також захистити життя та здоров'я персоналу.
Купити мішалки магнітні в Україні
В інтернет-магазині «Вента Лаб» ви можете замовити лабораторну мішалку за доступною ціною з широкого вибору, представленого в каталозі.
Наша компанія є офіційним постачальником магнітних мішалок IKA в Україні.
➞ Магазин Ventalab.ua має великий асортимент лабораторного обладнання від європейських виробників. Щоб придбати високоякісні прилади за доступною вартістю, залиште онлайн-заявку або зателефонуйте, вказаному на сайті!
«Вента Лаб» здійснює доставку лабораторного обладнання по всій Україні: до Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова, інших міст та населених пунктів.
У робочі дні відкрито самовивіз із Дніпра за адресою: пр. Сергія Нігояна, 50.
Сервісне обслуговування
Сервісний центр «Вента Лаб» надають великий спектр послуг із гарантійного та післягарантійного обслуговування обладнання.
Наші фахівці регулярно підвищують свою кваліфікацію за програмами компаній-виробників.
Інженери проводять введення в експлуатацію та первинне налаштування приладів, заміну запчастин, проводять навчання персоналу роботі з новим обладнанням.
Завдяки своєчасному обслуговуванню, ви забезпечите тривалу та безперебійну роботу магнітних мішалок!
✔️ Скільки коштує магнітна мішалка?
Магнітні мішалки коштують від 6 838 грн до 219 503 грн.
✔️ Які магнітні мішалки користуються популярністю?
ТОП-5 популярних моделей: IKA RT 5, IKA RT 15, IKA RT 10, IKA RH digital, IKA RH digital white.
✔️ Чому купити магнітну мішалку краще в інтернет-магазині «Вента Лаб»?
- великий асортимент магнітних мішалок для лабораторій
- низькі ціни
- офіційна гарантія
- швидка відправка замовлення
- сервісний центр
Ціни на магнітні мішалки
Найменування | Ціна |
IKA RH basic 2 | 23 673 грн |
IKA RH basic white | 31 024 грн |
IKA RH basic | 32 809 грн |
IKA RET basic | 54 171 грн |
IKA RET-control-visc white | 74 139 грн |