Зверніть увагу! Якщо вказані на сайті телефони не відповідають, прохання тимчасово звертатися за номерами: відділ продажів - (067) 622 1460, (067) 622 1464, (050) 340 2897, (050) 452 3622; сервісний відділ - (098) 188 1391, (095) 288 3350, (098) 188 1395.
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Характеристики
Гарантія (міс) 12
Визначення білки, азот
Аналіз Метод К'єльдаля
Процедура кислотне озолення
Модельний ряд KJELDATHERM
Кількість колб 8
Об'єм пробірок 400 мл
Температура (макс) 430 °C
Потужність 1160 Вт
Програми 99 програм
Розміри (мм) 515x483x748
Вага 44 кг
Живлення 230 В 50/60 Гц
Країна походження Німеччина

Автоматичний дигестор GERHARDT KJELDATHERM KT-L 8s-BS з ліфтом

Артикул 12-0706
Ціну уточнюйте
В наявності
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Дізнатися ціну

KJELDATHERM KT-L 8S-BS - установка, призначена для розкладання проб за методом К'єльдаля. Спеціально для проб, схильних до сильного піноутворення. Мінералізація проби проводиться в алюмінієвому нагрівальному блоці з точним контролем температури. Підйом і опускання вставного штатива проводиться вбудованим пристроєм Kjeldalift, який забезпечують повну автоматизацію процесу розкладання. 

Використовується для кількісного визначення азоту (маси азоту/білка) у фуражі, насінні олійних культур, рослинних кормах, грунті, добривах та інших.

Переваги пристроїв для розкладання KJELDATHERM:

Висока точність

Дизайн установки дозволяє дозволяє швидко і повністю здійснювати розкладання проб при аналізі по Кьельдалю при заданій температурі в діапазоні до 410°С. Однак максимальна робоча температура для розкладання попередньо встановлена на 430°С. Для спеціальних завдань максимальну робочу температуру можна збільшити до 450°С.

Зручні функції

 • Двоярусна консоль з автоматизованим приводом (у моделях KT-L) забезпечує простий та безпечний підйом та опускання повністю завантаженого вставного штатива, разом із блоком уловлювання пари.
 • Підсвічування пробірок із зразками полегшує моніторинг та відстеження процесу розкладання у будь-який момент часу.
 • Ручки із термоізоляцією
 • Піддон для збирання залишків кислоти з місцем зберігання
 • Акустичні та візуальні попередження про помилки з можливістю відключення
 • Захист від перегріву
 • Функція попереднього прогріву дозволяє автоматично розігріти прилад до певного часу. Установка розкладання утримує цю температуру між проведенням розкладів. Час прогрівання і потужність нагрівання можна варіювати з урахуванням аналізованих проб.

Управління

Система контролюється за допомогою мікропроцесорного програматора з графічним повнокольоровим дисплеєм 3,5 дюйма (у моделях КТ дисплей 2,4 "). Температура вимірюється температурним датчиком РТ100, регулювання здійснюється РЮ контролером від кімнатної температури до 450°С з точно.

ПО має  30 попередньо заданих методів всім загальновизнаних розкладів по Кьельдалю. У пам'яті можна зберегти до 99 програм із 40 стадіями нагріву (температура-час). Час відстрочення, швидкість нагрівання, фази охолодження так само легко можна запрограмувати довільним чином.

Можна включати або вимикати блок нейтралізації парів TURBOSOG і клапан подачі води на охолодження (опціональні аксесуари, замовляються додатково). Дуже просто можна проводити калібрування температурних вимірювань.

Сертифікація

Відповідає вимогам по роботі з даними для сертифікованих та акредитованих лабораторій (ISO 9001, ISO 17025, GLP). Перевершує вимоги для результатів за міжнародними стандартами, такими як DIN EN ISO, АОАС, ЕРА, ASTM, ЄС інструкціям, АРНА, Ph. Eur. 2.5.33 метод 7, процедура А.

Контролер забезпечує доступ до встановлення двох рівнів доступу: з різними правами та захистом паролем, для прозорості та відстеження процесів розкладання, та запобігання неавторизованим змінам налаштувань.

Система здатна зберегти до 30 розкладів, які можуть передаватися в ЛІМС через USB-носій у будь-який момент часу. Дані про температуру-час розкладу можна переглянути у вигляді графіків на дисплеї.

 

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Самовивіз з магазину — безкоштовно

Доставка по Україні — по тарифам перевізника

Доставка транспортом компанії — індивідуальний розрахунок

Кур'єром по Дніпру — 35 грн

Більше інформації про доставку

 • Онлайн оплата карткою VISA / MasterCard
 • Готівкою при отриманні
 • Через касу або термінал самообслуговування
 • Безготівковим переказом по реквізитам організації
Вгору