Звіт про виставку Зернові технології 2021

Звіт про виставку Зернові технології 2021

З 16 по 18 лютого, компанія Вента Лаб брала участь в одинадцятій міжнародній виставці «Зернові технології», яка проходила в Києві у Міжнародному Виставковому Центрі на Броварському проспекті, 15.

Наша компанія широко відома своїми вологомірами Wile фінської компанії Farmсomp. Також нами була представлена продукція таких світових брендів: Atago, Horiba, A&D, продукція власного виробництва та усім відомі електропастухи Olli.

Вже по добрій традиції, на місці наші сервісні інженери проводили роботи з калібрування вологомірів. Ми підготували кожен прилад до наступного сезону.

Крім того, на виставці ми презентували наш новий прилад числа падіння ПЧП GrainX власного виробництва. Ті, хто завітав до нашого стенду вже встигнув на нього подивитись.

Ще одним із топ-товарів нашого стенду були аналізатори якості води рН-33 японської компанії Horiba. Кожен бажаючий власноруч міг протестувати прилад та переконатись в його якості.

Дякуємо всім, хто завітав до нашого стенду та чекаємо вас на наступній виставці!

Предыдущая статья Звіт про конференцію Хлібопекарський бізнес 2021
Следующая статья Форум Хліопекарський бізнес 2021

Комментарии

Іван - февраль 24, 2021

На виставці встиг відкалібрувати вологомір wile65. Вранці приніс, через півтори години забрав. Також придбав рН-метр для ґрунту та води. Дуже їм задоволений

Давно працюю з цією компанією. Все дуже оперативно, доступно та зручно. Працюють дійсно професіонали свого діла.

Оставить отзыв

Отзывы должны пройти проверку модератором перед публикацией

* Обязательные поля