Зверніть увагу! Якщо вказані на сайті телефони не відповідають, прохання тимчасово звертатися за номерами: відділ продажів - (067) 622 1460, (067) 622 1464, (050) 340 2897, (050) 452 3622; сервісний відділ - (098) 188 1391, (095) 288 3350, (098) 188 1395.
Каталог
Додайте товари до списку бажань
0
Характеристики
Типи комплектуючих додаткове обладнання
Країна походження Фінляндія

Шест заземлення зі з'єднувальним кабелем

Артикул 3810944
885 грн
В наявності
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко

Оцинкований методом гарячого цинкування шест заземлення для електропастуха, довжина 1 м. Загострений L-профіль на кінці. Включає з'єднувальний кабель довжиною 3 м з гвинтами. Встановіть шест повністю під землю.

Недостатнє заземлення – найпоширеніша причина низької потужності огорожі.

Недостатнє заземлення – найчастіша причина низької ефективності електроогорожі (і перешкод у радіообладнанні). Найбільш поширеними причинами недостатнього заземлення є, наприклад, сухий грунт, розташовані надто близько до поверхні шести заземлення, недостатня кількість шестів заземлення або неправильний матеріал шестів (наприклад, щіткова сталь, яка при іржавінні погано проводить електрику).

Заземлення відповідно до вимог інструкції та функціональності найчастіше вирішує вже багато проблем, пов'язаних з низькою потужністю електроогорожі.

Установка жердин заземлення

Належне заземлення пастуха передбачає встановлення достатньої кількості шестів заземлення. Зазвичай вам знадобиться від 1 до 6 шестів заземлення, залежно від довжини огорожі та потужності пастуха. У разі сухих умов і огорож великої протяжності може знадобитися більше шестів заземлення, ніж зазвичай рекомендується. Шестів заземлення ніколи не буває надто багато; нехай їх буде більше, ніж надто мало.

Встановіть шести заземлення повністю під землю на відстані близько метра один від одного. Шест заземлення не повинен залишатися видимим: він може бути повністю під землею. Найкраще місце для встановлення стрижня заземлення – вологий ґрунт чи глина, наприклад край канави. Якщо земля надто суха, то регулярний полив місця заземлення покращить контакт шеста заземлення із землею.

Електричний струм надходить з електропастуха в стрічки електроогорожі, потім з електроогорожі вздовж землі в шести заземлення і з них назад в електропастух. З метою запобігання перешкодам, пов'язаним з електричним струмом, що проходить у землі, шести заземлення слід розташовувати так, щоб між огорожею і шестами заземлення не було будов. За потреби шести заземлення можна розташувати на віддаленій відстані від електропастуха, скориставшись високовольтним кабелем.

Діаметр заземлюючого дроту повинен бути не менше 1 мм, і він завжди повинен приєднуватися до шестів заземлення за допомогою гвинтових з'єднань для забезпечення належного контакту. Шести заземлення Olli поставляються із заземлюючим проводом довжиною 3 метри та кріпильними гвинтами.

Увага! Якщо ви встановлюєте для пастуха у своїй огорожі окремий грозозахисний розрядник, то врахуйте, він потребує власних шестів заземлення (не менше 3).

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Самовивіз з магазину — безкоштовно

Доставка по Україні — по тарифам перевізника

Доставка транспортом компанії — індивідуальний розрахунок

Кур'єром по Дніпру — 35 грн

Більше інформації про доставку

  • Онлайн оплата карткою VISA / MasterCard
  • Готівкою при отриманні
  • Через касу або термінал самообслуговування
  • Безготівковим переказом по реквізитам організації
Вгору