Виставка зернові технології 18 - 20 лютого 2020

Виставка зернові технології 18 - 20 лютого 2020

З 18 по 20 лютого 2020 року компанія Вента Лаб прийме участь в десятій міжнародній виставці “Зернові технології”.

Захід відбудеться у Києві, на Броварському проспекті, 15 в будівлі Міжнародного Виставкового Центру (МВЦ).

Ця подія займає провідне місце серед подібних спеціалізованих заходів України та спрямована на поширення інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і міжнародні компанії. Традиційно, тут буде широко представлене обладнання та переробки зернових та олійних ультур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомольної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції.

Ще однією перевагою виставки є насичена ділова програма, яка включає галузеві  форуми, конференції, семінари та майстер-класи.

Варто зазначити, що агровиставка «Зернові технології 2020» проходить одночасно з міжнародними виставками «Фрукти. Овочі. Логістика 2020» та Agro Animal Show 2020. Аграрні виставки проходять під спільним брендом «АгроВесна 2020».

Саме комплексний підхід до організації виставкових проектів дозволяє операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення для підвищення ефективності як вузькоспеціалізованого, так і диверсифікованого агробізнесу.

Увага! ТОВ "Вента Лаб" проводить акцію: при замовленні калібровки вологомірів на території виставки діє скидка 400 грн. Для замовлення калібровки по акційній ціні, заповніть форму нижче:

Предыдущая статья 30 ювілейний з'їзд Асоціації фермерів та приватних землевласників України
Следующая статья Звіт про Другий Аграрний Форум ПроАгро 2020

Оставить отзыв

Отзывы должны пройти проверку модератором перед публикацией

* Обязательные поля