Форум Grain Storage Expo 2021

Форум Grain Storage Expo 2021

25 травня 2021 року компанія Вента Лаб прийме участь у виставці Grain Storage Expo, що відбудеться м. Києві. Ця Подія відбудеться в рамках найбільшого в Україні Форуму галузей зберігання, переробки, логісткики та трейдингу зерна Grain Storage Forum “ELEVATOR”. Наші спеціалісти нададуть консультації з вибору обладнання, запчастин і приладдя до наявного обладнання.

Організатори події Інформаційно-аналітична Група компаній “ПроАгро Груп“ та Українська зернова асоціація.
Головна мета Форуму долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку галузі зберігання , переробки продукції рослинництва, представників влади, бізнесу (елеватористів, переробників зерна, виробників комбікормів, постачальників, будівельників, логістів, трейдерів тощо), науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Форум включатиме 5 Конференцій – «Зберігання та Переробка 2021» , «Глибока Переробка зернових – Ринки збуту 2021-23» , «Трейдинг та логістика 2021», «Комбікормовий Форум 2020», «Податки, облік, право підприємств зберігання та переробки зерна» та багато інших цікавих та корисних заходів.

Предыдущая статья Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки 2021
Следующая статья Звіт про конференцію Хлібопекарський бізнес 2021

Оставить отзыв

Отзывы должны пройти проверку модератором перед публикацией

* Обязательные поля