
Вологоаналізатори A&D - кращі в своєму роді
Аналізатори вологості від A&D - сучасні моделі, які проводять заміри термогравіметричним експрес-методом.
Ці прилади використовуються для визначення процентного вмісту вологи в твердих, монолітних, сипучих, пастоподібних матеріалах методом нагрівання. Принцип роботи полягає в аналізі рідини, що випаровується при нагріванні примірника.
Всі прилади даної лінійки складаються з аналітичних ваг і сушильного блоку.
Вони ідеально підходять для використання в виробничих і дослідницьких лабораторіях, харчової, хімічної, фармацевтичної, будівельної промисловостях; проводити вхідний і вихідний контроль продукції.
Моделі лінійки
- MS-70 - використовується для дослідження зразків з дуже низьким вмістом вологи, коли необхідна висока точність і повторюваність.
- МХ-50 - універсальний інструмент, застосовуваний як для контролю якості на виробництві так і в дослідницьких цілях.
- MF-50 - точність і розширена комплектація для роботи з різними зразками.
- ML-50 - простий і зручний аналог сушильній шафі в виробничих лабораторіях.
Швидке та рівномірне нагрівання відбувається завдяки використанню галогенової лампи та інноваційної технології вторинного випромінювання SRA (Secondary Radiation Assist). Система дзеркал відбиває випромінювання нагрівального елемента і направляє його на зразок, тим самим досягається ефект рівномірного прогрівання і скорочується час аналізу.
За допомогою прогресивної технології зважування SHS (супер гібридний сенсор) можна визначати масу і вологість навіть невеликих зразків з дуже високою точністю.
Прозоре вікно дозволяє контролювати процес висушування зразка з трьох сторін, а спеціальне покриття скла захищає очі від випромінювання.
Контроль випаровування вологи можна здійснювати за допомогою натрію тартрату дигидрата. Це хімічна сполука, що має постійну вологість 15,66%, служить еталоном точності визначення вмісту вологи.
Підключення до ПК полегшує процес аналізу рівня вмісту вологи. Завдяки унікальному ПО Win CT Moisture є можливість візуалізувати результати вимірів (RS-Fig) і підбирати оптимальну температуру (RS-Temp).
Режими роботи
В цих приладах можливо використання кількох режимів випаровування вологості:
- Стандартний. Може бути застосовано для 90% випадків. Введення даних: розмір проби HI/MID/LO (5/2/1 г). Вимірювання завершується після того, як вага зразка залишається незмінною певний час при подальшому нагріванні.
- Прискорений. Примірник розігрівається до 200 С приблизно за 3 хвилини, тим самим зменшується час аналізу. Рівень вмісту вологи може бути отриманий шляхом встановлення висушування та точності виміру. Установка включає введення даних користувачем: розмір проби HI/MID/LO (5/2/1 г).
- Автоматичний. Установка програми включає введення даних: значення % / хв (швидкість сушки). Замір припиняється автоматично, коли вміст вологи стає менше заданого рівня. Якщо зміна рівня вологи в хвилину менше заздалегідь заданого значення, вимірювання автоматично припиняються, і зчитується результат.
- За таймером. Установка програми включає введення даних користувачем: час (1- 60 хв, крок - 1 хв, 60 – 480 хв, крок – 5 хв). Зразок сушиться протягом заздалегідь встановленого часу, після чого зчитується результат.
- Ручний. Для зупинки приладу слід скористатися кнопкою STOP. Цей режим дозволяє припинити вимірювання за допомогою клавіатури, після чого оцінюється результат.
В режимах аналізу (крім прискореного) температура висушування може бути задана однією з програм:
- Стандартна. Підтримує постійну динаміку зневоднення.
- Лінійна. Поступово збільшує градуси нагріву.
- Покрокова. Температура зневоднення змінюється покроково.
- Прискорена. Нагрівання до 200 С протягом декількох хвилин, потім зневоднення при постійній температурі.
У внутрішню пам’ять приладу можна занести від 5 до 20 програм вимірювання, що економить час і зменшує вірогідність помилки. У пам’яті , в залежності від приладу, зберігається від 30 до 100 результатів. Інформація про результат зважування, параметри обраного режиму, вимірів, їх кількість, номер програми (якщо процес програмувався) виводиться на чудовому вакуум-флуоресцентному дисплеї.
Крім того, всі прилади лінійки можна з’єднати з комп’ютером за допомогою роз’єму RS-232C та працювати з даними через спеціалізоване ПЗ (Win CT Moisture).
Оставить отзыв