Вологоаналізатори A&D - кращі в своєму роді

Вологоаналізатори A&D - кращі в своєму роді

Аналізатори вологості від A&D - сучасні моделі, які проводять заміри термогравіметричним експрес-методом.
Ці прилади використовуються для визначення процентного вмісту вологи в твердих, монолітних, сипучих, пастоподібних матеріалах методом нагрівання. Принцип роботи полягає в аналізі рідини, що випаровується при нагріванні примірника.
Всі прилади даної лінійки складаються з аналітичних ваг і сушильного блоку.
Вони ідеально підходять для використання в виробничих і дослідницьких лабораторіях, харчової, хімічної, фармацевтичної, будівельної промисловостях; проводити вхідний і вихідний контроль продукції.

Моделі лінійки

 • MS-70 - використовується для дослідження зразків з дуже низьким вмістом вологи, коли необхідна висока точність і повторюваність.
 • МХ-50 - універсальний інструмент, застосовуваний як для контролю якості на виробництві так і в дослідницьких цілях.
 • MF-50 - точність і розширена комплектація для роботи з різними зразками.
 • ML-50 - простий і зручний аналог сушильній шафі в виробничих лабораторіях.

Швидке та рівномірне нагрівання відбувається завдяки використанню галогенової лампи та інноваційної технології вторинного випромінювання SRA (Secondary Radiation Assist). Система дзеркал відбиває випромінювання нагрівального елемента і направляє його на зразок, тим самим досягається ефект рівномірного прогрівання і скорочується час аналізу.
За допомогою прогресивної технології зважування SHS (супер гібридний сенсор) можна визначати масу і вологість навіть невеликих зразків з дуже високою точністю.
Прозоре вікно дозволяє контролювати процес висушування зразка з трьох сторін, а спеціальне покриття скла захищає очі від випромінювання.
Контроль випаровування вологи можна здійснювати за допомогою натрію тартрату дигидрата. Це хімічна сполука, що має постійну вологість 15,66%, служить еталоном точності визначення вмісту вологи.
Підключення до ПК полегшує процес аналізу рівня вмісту вологи. Завдяки унікальному ПО Win CT Moisture є можливість візуалізувати результати вимірів (RS-Fig) і підбирати оптимальну температуру (RS-Temp).

Режими роботи
В цих приладах можливо використання кількох режимів випаровування вологості:

 1. Стандартний. Може бути застосовано для 90% випадків. Введення даних: розмір проби HI/MID/LO (5/2/1 г). Вимірювання завершується після того, як вага зразка залишається незмінною певний час при подальшому нагріванні.
 2. Прискорений. Примірник розігрівається до 200 С приблизно за 3 хвилини, тим самим зменшується час аналізу. Рівень вмісту вологи може бути отриманий шляхом встановлення висушування та точності виміру. Установка включає введення даних користувачем: розмір проби HI/MID/LO (5/2/1 г).
 3. Автоматичний. Установка програми включає введення даних: значення % / хв (швидкість сушки). Замір припиняється автоматично, коли вміст вологи стає менше заданого рівня. Якщо зміна рівня вологи в хвилину менше заздалегідь заданого значення, вимірювання автоматично припиняються, і зчитується результат.
 4. За таймером. Установка програми включає введення даних користувачем: час (1- 60 хв, крок - 1 хв, 60480 хв, крок5 хв). Зразок сушиться протягом заздалегідь встановленого часу, після чого зчитується результат.
 5. Ручний. Для зупинки приладу слід скористатися кнопкою STOPЦей режим дозволяє припинити вимірювання за допомогою клавіатури, після чого оцінюється результат.

В режимах аналізу (крім прискореного) температура висушування може бути задана однією з програм:

 • Стандартна. Підтримує постійну динаміку зневоднення.
 • Лінійна. Поступово збільшує градуси нагріву.
 • Покрокова. Температура зневоднення змінюється покроково.
 • Прискорена. Нагрівання до 200 С протягом декількох хвилин, потім зневоднення при постійній температурі.

У внутрішню память приладу можна занести від 5 до 20 програм вимірювання, що економить час і зменшує вірогідність помилки. У памяті , в залежності від приладу, зберігається від 30 до 100 результатів. Інформація про результат зважування, параметри обраного режиму, вимірів, їх кількість, номер програми (якщо процес програмувався) виводиться на чудовому вакуум-флуоресцентному дисплеї.
Крім того, всі прилади лінійки можна зєднати з компютером за допомогою розєму RS-232C та працювати з даними через спеціалізоване ПЗ (Win CT Moisture).

Предыдущая статья Автоматическая система определения клетчатки Fibretherm и технология FibreBag. Определять клетчатку стало еще проще!
Следующая статья Электропастухи для сельского хозяйства

Оставить отзыв

Отзывы должны пройти проверку модератором перед публикацией

* Обязательные поля